Saugus Atsiskaitymas

Miss Barbarai rūpi pirkėjai ir jų duomenų saugumas. Tad siekiant užtikrinti prikėjų duomenų aukščiausią saugumą apsiperkant elektroninėje parduotuvėje MissBarbara.lt visi atsiskaitymai vykdomi per įmokų surinkimo sistemą Paysera LT, UAB „Paysera“ (apjungianti didžiausius Lietuvos bankus: „SEB“, „Luminor“, „Nordea“, „Šiaulių bankas“, „Medicinos bankas“, „Citadele“, „Danske Bank“, „Lietuvos kredito unijos „Revolut, suteikia prieigą ir atsiskaitymui grynaisiais „Maxima“ kasoje, „Narvesen“, „Lietuvos spauda“ kioskuose, „Lietuvos paštas“ ir „Paypost“ skyriuose, „Perlo paslaugos“ terminaluose ir bankų skyriuose. Pagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas, todėl jie visada stengsis naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.

Miss Barbara nekaupia prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų.
Elektroninės parduotuvės MissBarbara.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl Miss Barbara.lt ši informacija yra neprieinama.

Daugiau apie privatumo politiką ir duomenų saugumą MissBarbara.lt elektroninėje parduotuvėje skaitykite čia.

Jei nepavyko apmokėti, susisiekite su MissBarbara el. paštu info@missbarbara.lt, padėsime išspręsti kilusius neskladumus.

Close
Close
Parduotuvė
0 Noriu
0 Krepšelis
Close

Mano krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.