KONTAKTAI

Elektroninė parduotuvė “Miss Barbara”
Tel. +370 6 642 4284
El.paštas  info@missbarbara.lt
A.s. LT377044090101344594
Banko kodas: 70440, AB SEB

Savo pirkėjams visuomet esame lankstūs kainai. Tad tą pačią prekę radus pigiau pas kitą pardavėją Lietuvoje, praneškite mums ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar geresnį pasiūlymą.
Jei planuojate didmeninį užsakymą, susisiekite su mumis, pateiksime pasiūlymą!

Prekės pristatomos kurjeriu ir/ar į Lietuvos siuntų terminalus visoje Lietuvoje.

Rašykite mums el. laišką adresu info@missbarbara.lt ir mes Jums atsakysime artimiausiu metu arba pasiekite mus dar greičiau skambindami tel. +3706 0850 805.

„Miss Barbara“ bene kas dieną, atnaujina ir plečia produktų asortimentą, tačiau jei neradote Jus dominančios prekės, skambinkite arba rašykite mums ir mes surasime bei pristatysime Jus dominančią prekę.

Jei prekes gavote brokuotas ar kitaip pažeistas, jas galima grąžinti per 14 dienų, tokiu atveju rašyti el.paštu: info@missbarbara.lt. Pinigai už prekės pristatymą nėra grąžinami.

Prekės gali būti grąžinamos, jei jos yra nesugadintos, nebuvo naudotos, yra geros prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir pan.), yra pilnos komplektacijos, kaip buvo gauta iš Pardavėjo, prekės nėra negrąžinamų prekių sąraše (http://vartotojuteises.lt/teises_aktai/daiktu_grazinimo_ir_keitimo_taisykles).

Taip, galima. Įprastai užsakymo patvirtinimas ir paruošimas trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų. Jei norite atšaukti jau apmokėtą užsakymą, tai galite padaryti per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo skambindami tel. +3706 0850 805 arba rašydami el. paštu: info@missbarbara.lt.

Taip, išrašome. Jei atlikus mokėjimą reikalinga sąskaita faktūra nesusiformavo, kreipkitės el. paštu info@missbarbara.lt.

Turite klausimų? Laukiame Jūsų žinutės!

  Close
  Close
  Parduotuvė
  0 Noriu
  0 Krepšelis
  Close

  Mano krepšelis

  Krepšelyje nėra produktų.