Jei prekes gavote brokuotas ar kitaip pažeistas, jas galima grąžinti per 14 dienų, tokiu atveju rašyti el.paštu: info@missbarbara.lt. Pinigai už prekės pristatymą nėra grąžinami.

Prekės gali būti grąžinamos, jei jos yra nesugadintos, nebuvo naudotos, yra geros prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir pan.), yra pilnos komplektacijos, kaip buvo gauta iš Pardavėjo, prekės nėra negrąžinamų prekių sąraše (http://vartotojuteises.lt/teises_aktai/daiktu_grazinimo_ir_keitimo_taisykles).

Taip, galima. Įprastai užsakymo patvirtinimas ir paruošimas trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų. Jei norite atšaukti jau apmokėtą užsakymą, tai galite padaryti per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo skambindami tel. +3706 0850 805 arba rašydami el. paštu: info@missbarbara.lt.

Taip, išrašome. Jei atlikus mokėjimą reikalinga sąskaita faktūra nesusiformavo, kreipkitės el. paštu info@missbarbara.lt.

Savo pirkėjams visuomet esame lankstūs kainai. Tad tą pačią prekę radus pigiau pas kitą pardavėją Lietuvoje, praneškite mums ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar geresnį pasiūlymą.
Jei planuojate didmeninį užsakymą, susisiekite su mumis, pateiksime pasiūlymą!

Prekės pristatomos kurjeriu ir/ar į Lietuvos siuntų terminalus visoje Lietuvoje.

Rašykite mums el. laišką adresu info@missbarbara.lt ir mes Jums atsakysime artimiausiu metu arba pasiekite mus dar greičiau skambindami tel. +3706 0850 805.

„Miss Barbara“ bene kas dieną, atnaujina ir plečia produktų asortimentą, tačiau jei neradote Jus dominančios prekės, skambinkite arba rašykite mums ir mes surasime bei pristatysime Jus dominančią prekę.

Tai reiškia, kad šių prekių neturime šiuo metu sandėlyje. Tačiau galite užsakyti įprastai, tik pristatymas gali trukti ilgiau, t. y. ilgiau nei per 1-3 darbo dienas. Pristatymo terminas nuo 1 d. d. iki 2 mėn. Dėl konkretesnės prekės pristatymo datos, galite kreiptis Miss Barbara kontaktais.

Visos užsakytos prekės yra pristatomos „vienu kartu“, tačiau, jei užsakyme yra prekių kurių pristatymo terminas yra ilgesnis nei 3 d. d. siunta gali būti dalinama į dalis pageidaujant klientui. Esant neįprastam pristatymo terminui (ilgesniam nei 1-3 d. d.) visais atvejais, yra susisiekiama su klientu ir aptariami pristatymo terminai.

Close
Close
Parduotuvė
0 Noriu
0 Krepšelis
Close

Mano krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.